Konstruktér strojů

Nikdy jsem nechápala, jak může nějaká konstrukce strojů vůbec fungovat a jak může držet pohromadě. Protože já patřím k těm lidem, kteří se vůbec nevyznají v technice anebo v konstrukci strojů a další konstrukci. Proto jsem se raději pro více informací podívala na webové stránky imtts.cz, kde najdu nejenom produkty ale taky průmyslovou automatizaci, a to včetně konstrukce strojů. Když mi potom přítel řekl, že v této firmě kdysi pracoval, tak jsem byla docela překvapená. Protože jsem si přítele opravdu nedokázala představit v takové pozici, že by vyráběl konstrukce strojů anebo by na to dohlížel.

Technika není pro mě.

A později jsem se taky dozvěděla, že přítel by sice ty stroje nevyráběl ani tu konstrukci, ale pouze na to dohlížel. Sice rozumím tomu, že přítel má vysokou školu a je inženýr, ale zase jsem netušila, že by dohlížel na konstrukci strojů. Abych se dozvěděla raději více informací a tuto práci lépe pochopila, tak jsem se podívala ještě jednu na webové stránky, abych se podívala, kde přítel vůbec pracoval a abych samozřejmě všechno lépe pochopila. Chtěla bych vážně vědět, co můj přítel dělá a čím se živí, od toho jsme taky přeci partneři. Musím ale uznat, že to velice zajímavá, ale taky hlavně náročná práce, takže přítele tak i v tomto směru obdivuji.

Stroje jsou pro mě složité.

A jsem ráda a líbí se mi na příteli, když je pracovitý a není vůbec žádný lenoch, takže jsem přítele pochválila. A jsem ráda, že mám vedle sebe takového muže. Mnoho lidí chce pracovat v různé práci, jako třeba například konstruktér strojů, což je velice zajímavé. A vy znáte někoho, kdo na podobné pozici konstrukci strojů https://www.imtts.cz/produkty/prumyslova-automatizace/ pracuje? A baví ho to? Jen ale nezapomeňte na to, že aby člověk mohl vykonávat tuto pozici, tak taky k tomu musí být samozřejmě hodně kvalifikovaný a mít k tomu taky nějakou praxi, jinak by ta konstrukce strojů stála asi za nic. Nikdo by přeci nechtěla vadný výrobek.