Perfektní slevy na kvalitní oblečení

V dnešní době je velice důležité vypadat hezky. Také máte někdy pocit, že vás vaše okolí doslova sleduje? Ať už známí či cizí lidé, prohlížejí si, co máte na sobě, jaké máte doplňky a v práci či na nějakých schůzkách to pociťujete dvojnásobně? Kde ale brát čas na to chodit po obchodech, vybírat mezi tisícovkami kusů oblečení to správné? Nemusíte se brodit mezi regály a stojany, když máte náročnou práci nebo se staráte o děti a domácnost na plný úvazek. Internetové obchody jsou v tomto ohledu skvělé – protože jsou otevřené 24 hodin denně, a pokud zvolíte právě About You, budete mít vždy dopravu zdarma (a to i při vrácení zboží, které vám nepadne nebo se vám prostě jen nebude líbit). Kromě toho je zde velmi rychlé zpracování objednávky, zboží dojde až na adresu a navíc, jsou zde často akce, které oceníte. Můžete získat například super about you slevový kód 25, kdy bude celková sleva na objednávku krásných 25 procent. A to už se vyplatí.

Nové oblečení

Mimo to, že je obchod přehledně rozdělený do kategorií žena, muž, dítě – má i další podkategorie, takže pokud hledáte jen trička, nebo jen kalhoty, můžete zabrousit do příslušné kategorie a vybírat. Nejrůznější filtry vám pomohou vybrat jen ty správné velikosti, popřípadě barvy či lze udělat i cenové rozpětí.

Pokud nebudete chtít vybírat jen oblečení, můžete se podívat také do kategorií jako jsou boty, módní doplňky a určitě skvěle doladíte kompletní outfit.

široký sortiment

Není na co čekat, využít můžete jak webové stránky, tak i perfektní aplikaci, ve které se jednoduše přihlásíte a kromě pohodlného uživatelského prostředí tu na vás čeká také přehled objednávek, a to včetně sledování stavu té nejnovější, probíhající objednávky. Vždy tedy budete vědět, co se děje, a pokud by vás zajímalo něco víc, než co lze najít v přehledu, můžete kontaktovat podporu, která je vám k dispozici na telefonu i e-mailu.