Pořádáme veletrh na brněnském výstavišti

Brno je druhé největší město v České republice, které proslavila řada odvětví, kupříkladu brněnská Zbrojovka a továrna na výrobu zemědělských traktorů Zetor. Brno je zároveň hostitelem našeho největšího výstavního stánku a o existenci areálu Výstaviště Brno ví snad každý dospělý člověk v naší zemi. Výstaviště zaujímá plochu neuvěřitelných 60 hektarů, slouží pro prezentaci mnoha akcí, z nichž ty nejznámější byly kupříkladu Invex, Embax (print) a Mezinárodní strojírenský veletrh.

tvorba webu

Prezentovat lze na brněnském výstavišti doslova cokoli. Rozhodnete-li se právě vy v Brně vystavovat zboží a uspořádat veletržní akci většího formátu, máte možnost, neboť jsou zde prostory k pronájmu stále k dispozici. V uplynulých letech zde vystavovali například módní návrháři a výrobci oděvů a obuvi, pivovary, vinařská sdružení, výrobci zemědělských strojů, kancelářského vybavení a osobních automobilů.

Výstaviště Brno

Pronájem a realizaci výstavních prostor zajišťuje společnost Veletrhy Brno a.s., ovšem tím vaše snaha o prezentaci vaší akce nekončí. Měla by se opřít o webový portál, o poskytnutí informací o termínu a průběhu konání akce na webovém rozhraní, které klientelu nejen přitáhne, ale především zaujme svým obsahem a grafickým zpracováním.

Tvorbě webových stránek v Brně https://www.imperialmedia.cz/tvorba-webovych-stranek-brno/ se věnuje celá řada profesionálních firem, které profitují zejména na komplexní znalosti problematiky informačního prostředí virtuálního světa. Postarají se o webdesign stejně jako o responzivní vzhled a o řešení SEO, a zajistí, aby web byl přehledný a neodrazoval zájemce o vaše záležitosti v průběhu nahlížení do dílčích částí prezentace.

Webovou prezentaci lze doplnit o rezervační formuláře a předprodej vstupenek, o nabídku skupinových slev, zajištění parkování a případného ubytování v tamní lokalitě. Rozsah využití webových stránek je pak čistě ve vaší kompetenci.