Hudba a my

Proto přece jdeme na koncert ne? Abychom se trochu zklidnili a vypadli z divokého tempa doby. Tam budeme zhruba dvě hodiny v jiném světě a tam načerpáme nových sil do dalšího boje se životem.

Takové chvíle odpočinku jsou jistě pro každého brány trochu jinak. Tím máme na mysli druh koncertu, a tedy i druh hudby. Pro každého je něco jiného. Jeden má rád dechovky, řádně od podlahy, druhý zase Mozarta. Ten třetí se odreaguje u folku a ten další u tvrdého rocku. Zvláštní je, že každý tvrdí, že jen ten druh hudby, kterou poslouchá on povznáší ducha. No, vznikly by mezi nimi vády, kdybychom je dali do společné místnosti a kdyby měli vybrat hudbu.

koncert

Potíž není v muzice samotné, potíž je v lidech jako takových. Oni se totiž neshodnou a neumí se domluvit. A to je chyba.

My se však nebudeme dále zaobírat spornou hudbou, ale podíváme se přímo na její aktéry a zvolíme koncert, kde se používají také efekty. Jistě to všichni znáte, takže netřeba popisovat a ztrácet tak čas. My se podíváme přímo na jeden přístroj, kterým je možno dosáhnout vysoké kvality a který je jedním https://taborsky.denik.cz/zpravy_region/tabor-si-prvenstvi-pojistil-jeste-jednim-porodem-20180101.html z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších. Ano, je to známý xotic wah xw 1.

koncert

Tato věcička je možná oblíbená i pro svou cenu, která je vskutku velmi příznivá, a proto po tomto přístroji může sáhnout naprosto kdokoli. Také záruka čtyř let je velmi lákavá a také svědčí o tom, že výrobce je hodně přesvědčen o kvalitě svého zboží. Jinak by asi čtyřletou záruku nedal.

Co všechno to umí? O jéje, tak na to bych potřeboval celou knihu a nejen jeden krátký článek. Přístroj je totiž tak všestranný, že se to nedá popsat. Ale pokusím se namátkou vybrat alespoň pár věcí. Tak například umí spolupracovat s fuzz efekty. Má velmi flexibilní ovládání a analogový Wah Wah pedál, kde lze nastavit jeho tuhost. A tak dále a tak dále. Prostě, jeden z nejlepších výrobků své kategorie.