Jeden kočárek stačí

Dobře vybraný kočárek Vám vystačí jen jeden až do věku 3 let dítěte. Vybírejte z dvojkombinací nebo trojkombinací. Jedná se o kočárek, kde je jeden podvozek pro různé nástavby vzhledem k účelu převážení miminka. Dvojkombinace se skládá z podvozku, hluboké korby pro novorozené miminko a sportovní nástavba, pro děťátko, které již samo sedí. Sportovní nástavbou neboli sporťákem lze nahradit tzv. golfky a je mnohem pohodlnější, protože má vyztuženou zádovou opěrku. V trojkombinaci naleznete na jednom podvozku hlubokou korbičku, sportovní nástavbu, a navíc autosedačku pro první měsíce miminka.

mamka

Výhodou je, že autosedačku pomocí speciálních adaptérů lze také vozit na podvozku kočárku. Možnost nasadit autosedačku a podvozek Vám usnadní práci hlavně v prvních měsících života miminka, kdy budete jezdit autem na lékařské prohlídky a nebudete muset autosedačku s miminkem nosit v ruce. Miminko může zůstat spát v autosedačce a vy jej v klidu převezete, kam potřebujete. Jedním výrobcem pohodlných a prostorných kočárků na trhu je firma RIKO. Tyto kočárky mají prostornou korbičku pro miminko, které leží, http://www.mindok.cz/3/hry/vzdelavaci-hry-9/kde-lezi-raholec-8595558300419-69 sportovní nástavbu s vyztuženými zády a bohaté příslušenství.

kočárek

Podvozek je realizován na moderních ultralehkých kolech s bezúdržbovými polyuretanovými pneumatikami s perfektním odpružením a dlouhou životností. Kočárky RIKO, umožňují unikátní funkci nastavení výšky hluboké korbičky a sportovní nástavby. Hlubokou korbičku si tak můžete dát do nejvyšší polohy a sportovní nástavbu naopak do nejnižší, aby se dítěti usnadnilo nastupování do kočárku. Tahle unikátní funkce šetří Vaše záda. Samozřejmostí všech kočárků riko uno je bohaté příslušenství skládající se z přebalovací tašky, pláštěnky, moskytiéry a nánožníku. Kvalitní kočárky od firmy RIKO, jsou vyrobeny v inovativním a zajímavém designu a vysoce kvalitním zpracováním. Samozřejmostí u těchto kočárků je splnění bezpečnostní normy dané Evropskou Unií.