Pro syna

https://www.sbazar.cz/526-kuchyne t=UTF-8″>

Bydlela jsem v malém bytě, kde jsem měla pouze jenom jednu místnost a kuchyň. A protože jsem zanedlouho byla těhotná, tak jsem si řekla, že takhle to být dál nemůže. Že se v tom bytě asi umlátíme anebo sežereme. Bylo to opravdu malé místo a my jsme s přítelem už nevěděli, co dělat. A opravdu jsme si někdy lezli krkem. Tak jsme si s přítelem řekli, že si vezmeme nějakou hypotéku a pořídíme si vlastní malý domek. A byla jsem velmi ráda, když tam hypotéka vyšla. Tak už jenom stačilo to, že se navrhneme interiér dětského pokoje. Vůbec jsme nevěděli, jak na to, protože jsme se koukli na internet, že existují návrhy dětských pokojů. Chtěli jsme pro naše dítě opravdu jenom to nejlepší, protože tam jednou bude trávit opravdu spoustu času. Tedy sice ne ihned po porodu, to bude ještě moc malinkatý. Ale myslím tím to, že bude třeba mít školský věk třeba už od první třídy.

Roztomilý pokojíček.

To už jsou děti takové, že jsi stále jenom hrají a chtějí tam mít různé kamarády. Takže chápu, že každé dítě bude chtít návrh dětské pokoje opravdu dokonalý. Když jsem si vybrala jednoho designéra, který se zabývá návrhy dětských pokojů, tak jsem byla opravdu nadšená. A vy byste tedy nebyli? Byl to opravdu krásný pokojíček, že mi málem ukápla slzička.

I děti chtějí soukromí.

A můj přítel byl rád, že ten architekt a návrh dětského pokoje nestojí mnoho peněz. Tak jsme se domluvili, že nám návrhy dětského pokoje udělá. Naštěstí to všechno dopadlo skvěle. Můj syn má v pokojíčku postel ve tvaru autíčka, což jistě později ocení, až bude mít třeba dva roky. A jsem ráda, že se synovi bude jistě líbit, i když bude větší. Nyní jsem ráda, že všechno funguje podle našeho plánu. A taky se nebojte vy zkusit sehnat si nějakého návrháře, který vám udělá návrhy dětských pokojů Bydesign.cz, protože vypadá to skvěle. nebo vy si chcete zařídit pokoj dětí podle sebe? To je taky možnost, ale myslím, že nechat to na profesionálovi je taky prima nápad.