Stěhováci vám přestěhují třeba jen pračku a sedací soupravu

Stěhovací služby jsou práce v obrovském rozsahu, které se týkají bytů v bytových domech, rodinných domů, rekreačních chat, kanceláří, výrobních provozů, skladových prostor, společenských místností, sportovišť a dalších prostředí, a zároveň lze stěhování rozdělit na komplexní a dílčí. Jinými slovy máte možnost přestěhovat se doslova na klíč, anebo přemístit pouze část vašeho vybavení.

kartonová krabice

Není nikde psáno, že volat stěhováky musíte jen tehdy, kdy se stěhuje celý byt. Můžete je pověřit pouze dílčími úkoly. Například máte sbalené věci v krabicích, které si převezete do nového bytu sami vlastním autem, a stěhovací firmu požádáte pouze o přemístění toho nejtěžšího, co sami nezvládnete, například těžké sedací soupravy, rozkládací pohovky, velkého, dlouhého koberce, velké chladničky, automatické pračky, televizoru, většího akvária atp.

krabice na stěhování

Montáž nábytku – pro mnoho lidí je demontáž a montáž nábytku velmi obtížným soustem, zejména u větších kusů, jako jsou skříně na míru, kuchyňské linky, manželské postele, dětské palandy či psací stoly. Stěhovací firmy po zkušenostech z minulých let zařadily tuto práci do své běžné nabídky a této služby lze využít i tehdy, pokud pouze potřebujete smontovat nový nábytek, i když se zrovna nikam v tu chvíli nestěhujete.

Instalace garnýží, polic, svítidel a zrcadelstěhování v Praze do panelákového bytu obnáší některé svérázné potíže, které neznají lidé v cihlových domech či v dřevostavbách. Jde zejména o to, navrtat do zdi otvory pro hmoždinky pro uchycení různých předmětů. Potřebujete k tomu příklepovou vrtačku a samozřejmě dostatek fyzických sil. Někdy je však vrtání do zdi nad vaše fyzické možnosti a právě vrtání do betonového panelu patří k nejobtížnějším. Stěhovací firma toto vše za vás obstará, a potřebujete-li např. usadit na místo i kuchyňskou linku, není to žádný problém.