Uzavíratelné sáčky

Už jste někdy přemýšleli, jak přepravit něco drobného, aniž by se to ztratilo či vysypalo nechtěně třeba do kabelky a nevěděli, co použít? Bezva variantou jsou takzvané PP sáčky, tedy sáčky se samolepící klopou. Jejich používání je snadné a rychlé. Firma 2Pack vyrábí právě tyto sáčky, a to hned v několika různých velikostech, abyste si pohodlně vybrali, jaké sáčky vám budou vyhovovat. Jejich výhodou je skladnost, jednoduchost a fakt, že je vše pohromadě a nic se nemůže ztratit. Naopak nevýhodou těchto sáčků je jejich průhlednost, takže se nehodí jako obal u nějakého daru.

uzavíratelný sáček

Průhlednost však může být i výhodou, jelikož při skladování různých výrobků firmy (jako příklad zde uvedu firmu, která se zabývá vyráběním náramků z korálků) zaměstnavatelé hned vidí, co je obsahem sáčku, a výrobky mohou mít takto pohodlně rozdělené. Na sáček lze nalepit i štítek pro případné popsání obsahu sáčku. Těmto sáčkům můžete stoprocentně důvěřovat, jelikož jsou vyrobené tak, aby se nerozlepily. Využití sáčků je možné například v galanteriích na drobné potřeby, například na korálky, knoflíky, nitě a i na drobné textilie. Nevýhodou těchto sáčků je jejich průhlednost, takže se nehodí jako obal u nějakého daru.

výsledný výrobek z korálků uskladněných v PP sáčcích

Naše rodina se zabývá ručním vyráběním korálků, a jakmile jsem narazila na tuto firmu, neváhala jsem a objednala několik kusů PP sáčků. Firma 2Pack má sáčky za opravdu nízké ceny a mnoho firem to určitě ocení. Používáme je na rozdělení různých druhů korálků, a díky různým velikostem pytlíčků můžeme jednoduše zvolit větší na objemnější kusy korálků a naopak úplně malé na ty nejdrobnější kousky korálků. PP sáčky používáme i na expedici objednávek, korálky jsou v bezpečí, nemohou se poškodit a ani se nemohou ztratit. Sáčky naleznete v nejmenší velikosti 8×12 cm za 47Kč (2Pack prodávají sáčky po 10 kusech v balení). Největší sáček poté měří 40×50 cm a 10 kusů stojí 242 Kč.