Nemám ráda horko


Když jsem s přítelem jela do Itálie, tak jsem se hodně těšila, protože už mnoho let jsem nebyla někde u moře, tak jsem si to chtěla s přítelem velmi užít. Neměli jsme ještě žádné děti, takže jsme měli šanci si poslední rok užít. Protože nám příští rok jsme si s přítelem řekli, že se budeme snažit o dítě. Protože oběma nám už bylo třicet let, tak jsme si řekli, že je na dítě už nejvyšší čas. Tak jsme si řekli, že si celý rok budeme jenom užívat. A jak jsme řekli, tak jsme taky udělali. Prvně jsme byli v Praze ve wellness centru, kde bylo taky krásně. A potom jsme ihned za dva dny odjížděli do Itálie. Musím říct, že cesta byla perfektní až na jednu věc. A to na klimatizovaný autobus.

V létě mi je doma příjemně.

Dodnes lituji, že jsme radši do Itálie neletěli letadlem. Jenomže jsme chtěli ušetřit nějaké peníze, tak jsme jeli autobusem a musím říct, že to byla opravdu katastrofa. V tom autobuse vůbec nebyla žádná klimatizace a já jsem tam málem omdlévala. Tak jsem si řekla, že tohle už nechci nikdy zažít a dostala jsem takovou alergii na horko, že jsem si řekla, že i doma budu mít nějakou klimatizaci. A protože jsme z Plzně, tak jsem se s přítelem dohodla, že si pořídíme plzeňskou klimatizaci. Není opravdu nad to, když se doma cítíte skvěle. A jak mám ty špatné zážitky z autobusu do Itálie, tak jsem si řekla, že doma to takhle rozhodně nebude.

Jsou i velké klimatizace.

Protože kolikrát se mi taky stalo, že doma je takové vedro, že se tam dá sotva dýchat. Žijeme totiž více na jihu, takže tam v létě je opravdu velké vedro a jsem ráda, že plzeňské klimatizace mi zpříjemňují v létě život. Nevím, čím to je, ale opravdu špatně snáším vedro a dusno. Nejhorší je, když někam s přítelem jdeme a nemám se kam schovat. Třeba když jdeme na procházku. takže se vždycky těším domů, kde si užívám klimatizaci z Plzně Sunus.cz. Jsem vážně ráda, že klimatizace vůbec existují. Je to ihned o dost příjemnější.