Ubytování Veľký Meder

Přemýšlíte kam vyrazit s rodinou? Co takhle vyjet si na dovolenou za hranice, ale ne někam, kde budete plní obav, že se nedomluvíte? Zkuste naše sousedy na Slovenku a navštivte město známé svými termálními prameny a vyberte si ze široké nabídky ubytování Veľký Meder termály. Jedná se moderní aquapark s celoročním provozem, ať už je sníh nebo horko či státní svátek. Areál je obklopen úžasným lesoparkem, nachází se mezi Komárnem a Dunajskou Stredou a leží pouze 66 km od hlavního města.

spokojení návštěvníci

Můžete sem přicestovat na několik dní za odpočinkem a strávit příjemný čas v areálu termálního koupaliště Thermal Corvinus. Nachází se zde několik druhů ubytovacích zařízení, a to hotely u termálů, penziony u termálů, apartmány u termálů, ubytování v soukromí nebo chaty a chalupy u termálů. Pro větší pohodlí a služby na jedné účtence vám vyhoví možnost nabídky hotelů s pobyty zahrnující vstup do termálního kouplatiště, respektive lázní a veškerý servis včetně parkoviště. Samozřejmě na výběr jsou i apartmány s kuchyňkou, abyste si mohli cokoliv kdykoliv připravit sami.

pohled na bazén

Termální koupaliště Veľký Meder nabízí 13 bazénů s různými druhy odpočinku. 7 bazénů je celoročních a 6 vnějších s teplotou krásných 25-38 stupňů. Teplota vody má příznivé účinky na celé pohybové ústrojí včetně páteře a svalů a zregeneruje celý váš organismus. Navíc složení vody blahodárně působí na klouby, svalovou únavu nebo onemocnění páteře. To ale stále není vše neboť Veľký Meder dále nabízí perličkové koupele, masáže, biosolárium, saunový svět, bioptronovou léčbu, kosmetický salon, magnetoterapii Bemer, termoakupresúrné lůžko Ceragem, samoobslužnou restauraci a bar. Navíc v sezóně mají návštěvníci k dispozici až 3 400 metrů čtverečních vodní plochy dohromady v 9 bazénech. Pobyt rozhodně zpříjemní skvělé restaurace nebo bufety s širokým výběrem pokrmů a nápojů, dále tři tobogány, aquaaerobic, sportovní hřiště, sportovní hřiště i dětská hřiště, stolní tenis nebo elektroautíčka. Určitě to všechno stojí za návštěvu.