Vířivé vany

Také si vždy užíváte vířivých van na svých wellness pobytech? Spousta lidí jezdí na wellness pobyty hlavně z důvodu toho, že mohou volně relaxovat ve vířivce a užívat si tak příjemné proudy a teplou vodu. Nejlepší jsou ty pobyty, které nabízí privátní wellness nebo dokonce vířivou vanu na pokoji, kde můžete volně bez omezení využívat této služby. Privátní wellness bývají většinou místnosti, kde naleznete jak vířivou vanu, tak také saunu a místo pro odpočinek. V rámci různých pobytových balíčků bývá rovněž v ceně šampaňské. Toto privátní wellness je však časově omezeno například na jednu či dvě hodiny. Spousta lidí si užívá tyto pobyty díky nabízeným masážím a příjemnému jídlu. Většina pobytů je nabízena vždy se snídaní v ceně, některé dokonce i s polopenzí. Wellness pobyty po České republice jsou nabízené poměrně hojně, nejen v oblasti hor, ale také v lázeňských městech či Praze.

Vířivka

Napadlo vás však někdy, že si takovou vířivou vanu můžete pořídit i pro svou terasu? Právě vířivé vany bývají dnes poměrně dostupné. Servis vířivých van vám provedou přímo odborníci a můžete si pak kdykoliv z pohodlí domova v soukromí užívat wellnessu. Vířivé vany se prodávají jak z pevného materiálu tak však i nafukovací, ty jsou tedy cenově výhodnější ale méně odolnější. Představte si, jak si užíváte po dlouhém pracovním týdnu sklenici šampaňského přímo na své zahradě ve vlastní vířivce.

Vířivá vana

Je však potřeba také udržovat svou vířivku, hlídat čistotu a pH vody a potřebně vodu zakrývat. Většinou je voda chlorovaná, je ale potřeba přidat pouze potřebné množství, jinak se stane vaše koupel nepříjemnou. Chlór totiž může zapříčinit nepříjemný pocit v očích, štípaní. Pokud si nebudete vědět rady existují služby odborníků, kteří se zaměřují na servis na vířivou vanu a opravy, pomohou vám i s případnými dotazy o provozu.